Buzios Beach Resort Residencial 1305
| Δωρεάν Wi-Fi Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα Πισίνα Infinity |
| Ιδιωτική παραλία Παραλία | Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής | Αθλητικές δραστηριότητες Υδάτινο πάρκο Ένα γήπεδο τέννις Τοξοβολία Ψάρεμα Πεζοπορία Τραπέζια για Μπιλιάρδο Βελάκια Μίνι γκολφ Πίνγκ-πόνγκ |
| Σπα & Ευεξία Σπα και κέντρο ευεξίας Δωμάτιο με ατμόλουτρο Μασάζ σε όλο το σώμα Μασάζ κεφαλής Μασάζ πλάτης | Φαγητό/Ποτό Εστιατόριο Σνακ μπαρ στην πισίνα | Συνεδριακές εγκαταστάσεις Επαγγελματικό κέντρο |
Το Buzios Beach Resort Residencial 1305 με 1 υπνοδωμάτιο βρίσκεται σε παραλιακή τοποθεσία, σχεδόν 6 χλμ. απόσταση από την Rua das Pedras. Αυτό το διαμέρισμα 45 τ.μ. Διαθέτει πρόσβαση σε εσωτερικό υδάτινο πάρκο και θεραπεία σπα, καθώς και πολυτελείς ανέσεις όπως χαμάμ και σάουνα.
Ένα από τα δημοφιλή αξιοθέατα της περιοχής είναι ΠαρθέΝα ΠαραΛία που βρίσκεται σε απόσταση 15 λεπτών οδικώς. Escultura Os Três Pescadores βρίσκεται σε απόσταση 7 χλμ.
Το διαμέρισμα έχει θέα στη θάλασσα και περιλαμβάνει αίθριο και μπαλκόνι με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας. Επιπλέον, το μπάνιο διαθέτει στεγνωτήρα μαλλιών, σεσουάρ και πετσέτες.
Οι επισκέπτες του Buzios Beach Resort Residencial 1305 μπορούν να χρησιμοποιήσουν ψυγείο, μαγειρικά σκεύη και γυάλινα σκεύη για αυτοεξυπηρέτηση. Το Buzios Beach Resort Residencial 1305 απέχει 5 χλμ. από το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος. Αυτό το κατάλυμα διαθέτει πρόσβαση σε κέντρο σπα για να χαλαρώσετε μετά από μια κουραστική μέρα. Στο διαμέρισμα οι επισκέπτες έχουν τη δυνατότητα να ασχοληθούν με μίνι γκολφ, πινγκ πονγκ και μπιλιάρδο.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Παραλία Χελώνας4,3 χλμ.
- Gerobá Lagoon2,5 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Μπούζιος8 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- 24ωρη υποδοχή
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Καφετέρια
- Ανιχνευτές καπνού
- Πυροσβεστήρες
- Κάρτα-κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
- Εστιατόριο
- Σνακ μπαρ στην πισίνα
- Συσκευασμένα μεσημεριανά γεύματα
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα Infinity
- Παραλία
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Υδάτινο πάρκο
- Ζωντανή ψυχαγωγία
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Σπα και κέντρο ευεξίας
- Σάουνα
- Δωμάτιο με ατμόλουτρο
- Μασάζ πλάτης
- Μασάζ κεφαλής
- Μασάζ σε όλο το σώμα
- Μασάζ πελμάτων
- Κέντρο γυμναστικής
- Πεζοπορία
- Ένα γήπεδο τέννις
- Μπόουλινγκ
- Τραπέζια για Μπιλιάρδο
- Βελάκια
- Πίνγκ-πόνγκ
- Μίνι γκολφ
- Τοξοβολία
- Ψάρεμα
- Πισίνα με θέα
- Ρηχή πισίνα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία δωματίου
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Πλύσιμο ρούχων
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
- Επαγγελματικό κέντρο
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Μίνι μπαρ
- Παράθυρα με ηχομόνωση
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
- Παιδικός μπουφές
- Παιδική χαρά
- Παιχνίδια
- Παιδικό κλαμπ
- Δωμάτιο παιχνιδιών
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το Buzios Beach Resort Residencial 1305;
Η τιμή κράτησης στο το Buzios Beach Resort Residencial 1305 αποτελεί 68$. - ❓
Μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στο το Buzios Beach Resort Residencial 1305;
Το το Buzios Beach Resort Residencial 1305 παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος από το το Buzios Beach Resort Residencial 1305;
Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος απέχει 5 χλμ. από το το Buzios Beach Resort Residencial 1305.